Esra Erol'da programı ile tekrar karşımıza çıkan damat Caner lakaplı Caner Toygar, şu sıralar Berke Toygar ile evliliğindeki çatırdamalrı tüm halk karşısında yaşamakta. Evlendirm programı ile karşımıza çıkan Caner Toygar Tülin aşkı geçmiş senelere damgasını vurmuşi sarışın güzelden bir türlü gönlünü geri alamamıştı. Öyle ki şarkı denemesi yapıp gündemde kalmayı başaramayan Caner son olarak Esra Erol'da izdivaç programına dahil olmuştu. Esra Erol'da ya dahil olan Caner Toygar, eski ününe kavuşmuş hatta Berke isimli bayanla evlenmişti.  Evlenmesi akabinde zor günler geçiren Caner Toygar, işin içie bir de Tüli'i ekleyerek 'Keşke'leride bahsetmişti. 

Caner Toygar evlemesi akabinde mutlu olamamış, boşanma talebi üzerine intihar süsü bile vermişti. Öyle ki geçtiğimiz gün ihbar alan ekiplerin Caner2in evinde arama yapması sonrası gündeme otrmuş ve Esra Erol'da damadı Caner Toygar e yapıyor dedirtmişti. 

KYK sonrasında format değiştirerek programına devam eden Esra Erol'da ya katılan Caner Toygar eşi Berke hakkında sinirli bir tavır açıklama yapmış ve en sert tavrıyla şunları söylemişti.

“Berke'nin tek amacı beni tahrik etmek, yalvarırım peşimi bıraksın, artık çok bunaldım. Depresyon hapları demişler, biz doktora beraber gitmedik mi? Panik hastası değil miyiz? Beraber kullandığımız ilaçlar değil mi bunlar. Bana Berke kendisi yalvardı, baskı kurdu doktora gidelim diye. Cebimde para olsa bütün parasını vereceğim. Berke'nin babasına ulaşmaya çalışıyorum. Salih Zafer Kentli lütfen bana ulaşın. Ne demek makyaj malzemelerini Caner kullanıyor. Kendisi kullandığı makyaj malzemelerinin reklamını yapıyor. Evde makyaj malzemeleri var. Böyle bir cümle kullanılır mı? Yazıklar olsun… Evlenmeden önce çok büyük kavga ettik. O zaman neden polise gitmedin. Para para para para nasıl kurtulacağım. Berke beni hiç bir zaman sevmedi. Tülin'le bize milyonlar verdiler, yine de evlenmedim. Ben para için kendimi satmam, bunu herkes çok iyi bilir. Para için satsaydım, şuan bu halde olmazdım. Her şeyim olurdu. Açta kalsam, parasız da kalsam evlenmem dedim. Kabul etmem dedim ve 5 sene aç kaldım. Soyadımı taşıma bari ya. Esra Hanım siz bizim için neler yaptınız, işe gelmeye utanıyorum artık. En sonunda üzüntüden hasta olacağım. ”

TÜLİN'LE EVLENSEYDİM

Esra Erol'da  damadı Caner Toygar Tülin aşkına değinerek 'Keşke 15 sene önce Tülin ie evlenseydim, şimdi 15 yaşında çocuğum olurdu' dedi. 

Tülin ve Berke'yi kıyaslayan Caner Toygar, sözlerine devam etti ve  "Benim en deli çağlarım, sinirli çağlarımdı ama bir kez bile çıkıp konuşmadı. Benim evlendiğim kadın bana tuzak kuruyor" diye konuştu.

TÜLİN'DE İTİRAF ETTİ

Esra Erol'da damadı Caner Toygar'ın Tülin Koca itirafı üzerine Tülin'den de yanıt gecikmedi. Hakkını sonuna kadar helal ettiğini açıklayan TÜlin, "Yayına bağlanmak istemiyorum. Caner'e hakkım sonuna kadar helal olsun! Caner hiç bir zaman para peşinde koşan biri olmadı. İkimizin evlenebilmesi için zamanında çok büyük paralar teklif edildi. Yüksek sesle bile konuşsa, pişman olup sonra özür diler. Yıllarca herkes Caner'i yanlış tanıdı. Caner yufka yürekli özü, sözü birdir. Caner bir çocuk gibidir. Bakmayın onun öyle davrandığına, bir çocuk gibi kandırılmaya da müsaittir. Umarım zor günleri de kolaylıkla atlatır." şeklinde açıklama yaptı.