Arka Sokaklar yeni bölümünde yaşanacaklar yeni bölüm fragmanının yayınlanması akabinde merak edildi. Arka Sokaklar 454. bölüm fragmanında Hüsnü'nün kavgası bölüme damgasını vuracağa benzemekte. Arka Sokaklar 454. yeni bölümünde neler olacak. Türkiye'nin en uzun ve en soluklu dizisi olma özelliğini taşıyan polsiye dizisi Arka Sokaklar bu akşam Kanal D ekranllarında yeni bölümü ile olacak. 

Arka Sokaklar 454. bölümünde bu akşam Aras ve Hüsnü arasındaki buzların hala devam edeceği gerginlikler mevcut olacak. Aylin ve Hakan, Bahar’ı Aras’la görürler.

ARKA SOKAKLAR 454. BÖLÜM NELER OLACAK?

Bu durum Arka Sokaklar 454. bölümünde Arif'in kulığına gider ve Burçak Davasından Bahar çıkartılacaktır. Öte yandan Hüsnü'nün pavyonlardan haraç topladığına dair iddialar da mevcut. Ancak, suçsuzluğunu kanıtlamak için, Cemre ve yanındaki suç ortağının peşine düşer.  Taş ocağında yüzü görünmeyen iki adam, Kayhan’ı bıçaklayarak öldürürler. Kayhan, Yonca isimli, kendisinden yaşça büyük biriyle kalmakta ve kadının çocuklarına bakmaktadır. Ekibimiz katillerin peşine düşer. Cemre, Mafya babası Gündüz’le iş birliği halindedir. Gündüz, Özcan isimli zengin bir iş adamına çalışmaktadır. Gazeteci Tarık, Özcan’a şantaj yapmıştır. Özcan’da Tarık’ın elindeki delilleri alması için Gündüz’ü görevlendirir.

453. BÖLÜMÜNDE ŞOK ANLAR YAŞANMIŞTI

Üç hırsız, Tarkan isimli gazetecinin villasını soyar. Evden para ve flash-disk çalarlar. Hırsızlar, malları Refik’in deposuna getirirler. Depodan çıkınca pompalı tüfekli iki adam, onları öldürür. Hırsızlardan Burçak, Hüsnü’nün eski bir polis arkadaşının kızıdır. Babası ölmüştür. Hüsnü vefa borcu duygusuyla, katilleri bulmak ister.

Olayla Savcı Yardımcısı Aras ilgilenmektedir. Aras, Hüsnülere soğuk ve ukala davranır. Aras aynı zamanda, Bahar’ın eski sevgilisi çıkar. Burçak’ın babasının eski arkadaşı Semih’te olayla ilgilenir. Tarkan, çalınan flash disklerin içinde, çok önemi bilgiler olduğunu söyler. Savcı yardımcısı Aras, Hüsnü’nün olaydan çekilmesi için başına büyük işler açmanın peşindedir.

PEKİ YA ÖNCESİNDE NE OLMUŞTU?

Dila, Bedran’la buluşmak için evden çıkar. Ekibimiz takibe başlar. Tam ellerinden kaçırmışlardır ki Selin takibe devam eder; ancak, Bedran’ın adamları Selin’i kaçırır. Bedran Mesut’a, Selin’in elinde olduğuna dair video gönderir. Mesut da silahını alıp çıkar ve Bedran’ın annesi Mizgin’i rehin alır. Mahalledeki gençlerle çatışır. Rıza Baba, Mesut’u emniyete çağırır ve silahına el koyar. Mesut sinir içindedir. Dila, Bedran’la buluşmuştur ve Bedran’ın yanında kalır. Dila, Selin’i öldürmemesi için Bedran’a baskı yapar.

Ekip, Bedran’ın adamı Polat’a ulaşır. Polat, yurt dışına gönderilecek eroinlerin olduğu yerde baskına uğrar. Bedran Mesut’tan, Selin’e karşılık adamını getirmesini ister. Mesut ekibin elinden Polat’ı kurtarır. Rıza, Mesut’un bireysel olarak hareket etmesinden rahatsız olur ve Mesut’u Volkan’ı yaralamasından ötürü gözaltına alır. Bedran, eroinlerin eline ulaşmasından dolayı mutludur; ancak Mesut’un ona bir sürprizi vardır.

Ocak başında patlama olduğu haberi, Rıza Baba ve ekibine ulaşmıştır. Pınar’ın da orada olduğu endişesiyle olay yerine giderler. Ali çıldırmış şekilde karısını ve çocuklarını arar. Fırat, Damla ve Cansu’nun da ölenler arasında olması, herkesi yıkıma uğratır.

DİZİYE YENİ İSİM

Kanal D’nin, yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul’un yazdığı, beğeni ile izlenen efsane dizisi "Arka Sokaklar"ın oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu Pelin Körmükçü katıldı. Uzun bir aradan sonra ilk kez Arka Sokaklar ile ekrana dönen güzel oyuncu dizi de Gonca karakterine hayat verecek.