Kalk Gidelim Yeni Bölümü Olan 30. Bölümde Neler Yaşanacak?

TRT 1'in sevilen dizilerinden olan Kalk Gidelim 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalk Gidelim dizisi 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalk Gidelim dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

TRT 1'in sevilen dizilerinden olan Kalk Gidelim 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalk Gidelim dizisi 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalk Gidelim dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

Başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer ve Erkan Sever gibi başarılı isimlerin rol aldığı Kalk Gidelim dizisi 30. bölüm fragmanı yayınlandı.

KALK GİDELİM 30. BÖLÜM FRAGMANI

Kalk Gidelim dizisi 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Kalk Gidelim dizisi 30. bölüm fragmanında; Seyfettin ve Sevda birbirlerine boşanma davası açar. Mahkemde olan ikili şiddetli geçimsizlik yaşadığını söyler.

Canberk, ailesini Melisa'nın ailesi ile tanıştırmak ister ancak Mustafa tanımadığı insanlardan kız istemeyeceğini belirtir.

Öte yandan Canberk bir plan, Nurcan'ında aklına yatan bu planı uyguladıklarında neler olacak?

Kalk Gidelim 30. bölümü ile 28 Temmuz Cumartesi akşamı saat 20:00'da TRT 1'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR