FOX TV ekranlarında yayınlanan 'Kadın' dizisi oyuncularından 'Şirin' karakterine hayat veren Seray Kaya, izleyiciden "Seni öldürmek ve boğmak istiyoruz'' diye tehditler aldığını söyledi.

Başrollerini Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Kadın dizisi FOX TV'de salı akşamları ekranlara geliyor. Dizide Seray Kaya'nın canlandırdığı 'Şirin' karakteri, kötü kadın tanımlamasının hakkını verince izleyicinin hışmına uğramış. Oynadığı rol'le üne kavuşan Seray Kaya, rolünün hakkını verdiğini belirterek "Seni öldürmek ve boğmak istiyoruz diyenler oluyor" dedi.

SETİ BASMIŞLAR

Zaman zaman kötü muameleyle de karşılaştığını söyleyen Seray Kaya, hatta bir gün bir kişinin seti basıp hesap sorduğunu dile getirdi. "Seni öldürmek ve boğmak istiyoruz diyenler oluyor, hemen ardından da 'Ama çok tatlısın' diyorlar. Sette başıma çok ilginç bir olay geldi, sanırım hiç unutamayacağım. Çekim sırasında bir hanımefendi yanıma geldi. 'Bu rolü seçmek için çok düşündün mü?' dedi. 'Severek kabul ettim' dedim. 'Şirin'i seviyorsunuz yani öyle mi?' diye ısrar etti. Bana inatla hesap sordu. Ekip arkadaşlarım bile çok şaşırdı. Ardından 'Biraz iyi olmayı deneyin' dedi ve gitti'' dedi

YENİ JENERASYONUN EROL TAŞ'I BENİM

Şirin'le ilgili iyi birşey duymadığını söyleyen güzel oyuncu ''Erol Taş ile kıyaslanıyorum ve bu benim çok hoşuma gidiyor'' dedi. ''Yeni jenerasyonun Erol Taş'ı benim." açıklamasını yaptı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

İLİşKİLİ GALERİLER