Peki Bora kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşındadır, daha önce rol aldığı diziler nelerdir gibi pekçok sorunuzun cevabı haberimizin devamında sizlerle…

Kadın Dizisi Bora Kim?

Özge Özpirinççi’nin Bahar karakterine hayat verdiği Kadın dizisi biz izleyicileri deyim yerindeyse göz yaşına boğdu. Zira dizide yer alan bütün karakterlerin acıklı bir yönü bulunmakta. Bu genellememize küçük Bora da uymakta. Annesi doktor babası kaymakamlıkta görevli olan Bora dışarıdan bakıldığında belki pek çok çocuğun hayali olan her imkana sahiptir. Ancak annesi Jale hiç de mutlu değildir. Çünkü doktorluk alanında uzmanlaşmak hayali baltalanmıştır. Bu nedenle hayalini gerçekleştirmek vebu evliliği bitirmek düşündedir. Böyle bir evliliğin tam ortasında kalmış olan Bora’nın neler hissedeceği aşikardır. Peki Bora’nın gerçek adı nedir sorusuna geçecek olursak gerçek adı Demir Beyitoğlu.

Kadın Dizisi Demir Beyitoğlu Kimdir?

Demir Beyitoğlu yani Kadın dizisinin Bora’sı 4 Ocak 2012 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır. Yaşının küçüklüğüne bakmayın oyuncumuz daha önce kamera karşısına geçmiş bir isim. Lcw ve Turkcell tanıtımı için seçilmiş olan Demir Beyitoğlu bahsi geçen markalarının reklam filmlerinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ailesinin tek oğlu olan Demir Beyitoğlunun Eylül adında bir de kız kardeşi bulunmakta. Layla Şirin Ajans’a bağlı olan Demir Beyitoğlu geleceğin de başarılı oyuncularından olacak bir isim.

 Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.