Hollywood yıldızı Johnny Depp, ABD'nin en ünlü dergilerinden birine üç süren bir röportaj verdi. 55 yaşındaki yakışıklı oyuncu, eski eşi Amber Heard hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Johnny Depp, Amber Heard ile olan evliliğini bitirmesinin ardından bunalıma girdiğini, servetinin büyük kısmını kaybettiğini ve ailesi sorunlar yaşamaya başladığını dile getirdi.

Johnny Depp'in eski eşi Amber Heard ünlü oyuncudan şiddet gördüğünü söylemiş ve bu durumu fotoğraflar ile ortaya çıkarmıştı. Mahkeme fotoğrafların ardından ünlü oyuncunun, Heard'e 7 milyon dolar tazminat vermesine karar vermişti.Johnny Depp 2 yılın ardından konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

'Heard'ınn söyledikleri gerçek değil ve ihanet dolu. O dönemde olabileceğim kadar sakin kaldım. Gittiğim her yerden gözlerim kapalı olarak döndüm. Her gün bu acıyı yaşamaya katlanamadım. Depresyonla başa çıkabilmek için kendime bir daktilo aldım ve anılarımı yazmaya başladım. Sabahları güne zararlı içecek içerek başlıyordum. Gözlerimden yaşlar akıncaya kadar yazıyor, sayfayı göremeyecek kadar ağladığımda ise yazmayı bırakıyordum.' dedi.

Ünlü oyuncu 600 milyon dolarlık servetini, bunalım zamanında ayda 30 bin dolar zararlı içeceğe harcadığını belirtti.

İnsanların onun düşmüş olduğu bu durumu kullandığını iddia eden 55 yaşındaki oyuncu, 'Neredeyse tüm paramı kaybettim. Oğlum, okulda yaşlı adamın parasını nasıl kaybettiğini duymuş. Bu hiç doğru değil.' dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.