Haftalardır locada olmayan damat adayı Birkan, geçtiğimiz gün "Begüm’e karşı duygularım var. Onunla yeniden konuşmak istiyorum” diyerek, "Zuhal Topal’la" programına geri dönmüştü.

Begüm ve Birkan, çıktıkları yemeğin ardından dün canlı yayında yerlerini aldılar. Sunucu Zuhal Topal’ın "Yemek güzel geçmiş gibi görünüyor; ama yüzleriniz düşük" sorusu üzerine gelin adayı Begüm; “Birkan’ın gelmesiyle heyecanlandım. Yemek güzel geçti. Eve gittiğimde, düşünmek için zamanım oldu. Güvenmiyorum. Birkan’ın, iki gün sonra yine beni bırakıp gideceğini düşünüyorum. Locaya oturmak istiyorum” karşılığını verdi.

Begüm’ün kararı karşısında şoke olan Birkan, "Yaşamadan bunu nereden bileceksin? Daha dün akşam birlikte yemekteydik. İnan bana, beni yaptıklarıma pişman ediyorsun, ileride böyle davrandığın için pişman olacaksın" sözleriyle tepkisini belirtti.

'ZUHAL TOPAL'DA GÖZYAŞI DÖKTÜREN İTİRAF!

'Zuhal Topal'la izdivaç programına, damat adayı Serkan’ın aşk itirafı damga vurdu.

Locanın yakışıklı damat adaylarından Serkan, gönlünü locadan bir gelin adayına kaptırdığını itiraf etti. Herkes Serkan’ın, gönlündeki ismi açıklamasını bekledi. Serkan, büyük bir heyecanla kalbindeki kişinin Esin olduğunu söyledi.

Serkan’ın bu sözleri karşısında mutlu olan Esin, gözyaşları içinde kendisinin de Serkan’a karşı yoğun duygular beslediğini ifade etti.

İkiliyi bir süre önce Esin ile aşk yaşayan Özgür’den büyük tepki geldi. Serkan’ın son zamanlarda kendisine soğuk davrandığını belirten Özgür, bunun nedenini Esin’e bağladı. İddiaları reddeden Serkan ise Özgür’e tepki gösterdi.

Kaynak: Milliyet