Haftalardır locada olmayan damat adayı Birkan, "İnsanlar burada olduğu zaman her şeyi göremiyor. Bana uzaktan izlemek iyi geldi. Anladım ki Begüm’e, karşı duygularım var. Yarım kaldığımızı düşünüyorum. Begüm’le yeniden konuşmak istiyorum” sözleriyle duygularını anlattı.

Sunucu Zuhal Topal, gelin adayı Begüm’e; “Birkan, içeri girdiğinde ne hissettin? 'Benim için mi geldi?' diye düşündün mü?" sorusunu sordu.

Bunun üzerine Begüm; “Birkan buradan 'Farklı kafalardayız' deyip gitmişti. O nedenle her şey geçti aklımdan. Ben de yarım kalan bir şeyler olduğunu düşünüyorum; ama şu anda Birkan’a net bir cevap veremem. Konuşmamız gerekiyor” dedi.

'ZUHAL TOPAL'DA GÖZYAŞI DÖKTÜREN İTİRAF!

'Zuhal Topal'la izdivaç programına, damat adayı Serkan’ın aşk itirafı damga vurdu.

Locanın yakışıklı damat adaylarından Serkan, gönlünü locadan bir gelin adayına kaptırdığını itiraf etti. Herkes Serkan’ın, gönlündeki ismi açıklamasını bekledi. Serkan, büyük bir heyecanla kalbindeki kişinin Esin olduğunu söyledi.

Serkan’ın bu sözleri karşısında mutlu olan Esin, gözyaşları içinde kendisinin de Serkan’a karşı yoğun duygular beslediğini ifade etti.

İkiliyi bir süre önce Esin ile aşk yaşayan Özgür’den büyük tepki geldi. Serkan’ın son zamanlarda kendisine soğuk davrandığını belirten Özgür, bunun nedenini Esin’e bağladı. İddiaları reddeden Serkan ise Özgür’e tepki gösterdi.

Kaynak: Milliyet