Reyting rekorları kıran 'Esra Erol'da' izdivaç programında dünyaevine giren Caner ile Berke çifitinin, canlı yayındaki kavgalarından sonra taze damat Caner, sosyal medya hesabından "Bana iftira attın, beni rezil ettin kendimi öldüreceğim" açıklamasını yaptı. Taze damat Caner, eşi Berke'nin evi terk ettiğini söyleyince, Berke de "Bana şiddet uyguladı" karşılığını veridi. Ardından yeni gelin Berke, sosyal medya hesabından kendi söylediğini yalanladı ve "İlişkimiz şiddet yüzünden değil anlaşamadığımız için bitti" açıklamasını yaptı.

"KAÇ GÜNDÜR EVİNİN ÖNÜNDE YATTIM''

Yaşanan bu olayların üzerine çok konuşulan damatlardan olan Caner Toygar, açıklamalarında eşi Berke'ye karşılık olarak sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı.

"Yazıklar olsun bana attığın iftira beni ne hale getirdi. Neyin şiddeti ispatlasana yazıklar olsun bana bu yaptığını asla unutmayacağım. Kaç gündür uyuyamıyorum ben kendimi öldüreceğim. Sevdiğim kadının bana yaptığına bak bu nedir? Beni rezil ettin. Bu muydu sevgin? Boşanmak için bu iftirayı attınız. Kendime bir şey yaparsam tek sorumlusu sizsiniz. Yazıklar olsun sana. Kaç gündür evinin önünde yattım. Kaç kez aradım, yazıklar olsun sana, benim ciğerimi yaktın" dedi.