'Zuhal Topal'la' izdivaç programında yaşanan skandal olaylara bir yenisi daha eklendi. Star TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Zuhal Topal'la' izdivaç programında, yeni bir skandal olay daha yaşandı. Reyting rekorları kıran izdivaç programında ilginç damat adaylarından Erdem, en sonunda taklidini yaptığı 'Recep İvedik' tarzına büründü.

Her yayınlandığı bölümde farklı bir olaylara imza atan ünlü sunucu Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında dün de olaylar eksik olmadı. İlginç damat adayı Erdem, 'Zuhal Topal'la locasından beğendiği gelin adayına talip olarak çıktı. Paravan açılırken yerinde duramayan ve ilginç hareketler yapan damat adayı Erdem, beğendiği gelin adayı tarafından kabul edilmedi. İlginç damat adayı dün gelin adayı tarafından kabul edilmeyince, ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın yarattığı 'Recep İvedik' karakterinin taklid ederek, "Yakıştı mı sana" cevabını vermişti. 

Damat adayı Erdem'in bu ilginç olayından sonra, dün programda yine aynı olayın devamı yaşandı. Damat adayı Erdem bu kezde ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın yaratmış olduğu 'Recep İvedik' karakteri ile stüdyoya geldi.