Magazin dünyasının gözde isimleri olan ünlülerin milyon liralık otomobilleri, kimileri için gösteriş kimileri için ise bir tutku haline dönüşebiliyor. Ünlü isimler hangi marka otomobillere biniyorlar? İşte sporcuların, oyuncuların ve diğer ünlü isimlerin bindikleri milyon liralık araçlar...Arda Turan

Kısa bir süre önce A Milli Futbol Takımı bıraktığını açıklayan yıldız futbolcu Arda Turan, İstanbul'da otomobiliyle magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Başarılı futbolcu Arda Turan, Etiler Papermoon çıkışı son model Aston Martin DB 11 model aracına binerken objektiflere yansıdı. Geride bıraktığımız günlerde uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Aslıhan Doğan ile barışan başarılı topçu Arda Turan, "Yeni mi?" sorusuna "Evet" yanıtını verdi. Otomobilin fiyatı ise yaklaşık 400 bin euro (1.7 milyon TL) civarında...

Bensu Soral

Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan ancak geride bıraktığımız aylarda final yapan 'İçerde' dizisinde oynayan güzel oyuncu Bensu Soral, Bebek'te magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Köpeğini gezintiye çıkaran güzel oyuncu Bensu Soral, daha sonra arkadaşlarıyla birlikte yemek yedi. Ekranların sevilen oyuncusu Bensu Soral'ı sevgilisi Hakan Baş'ın tahsis ettiği özel araç aldı.

Gülben Ergen

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, önceki gün Audi Q7 Quattro cipiyle Bebek’te magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. 600 bin TL değerinde olduğu ortaya çıkan lüks otomobilin plakasının Mustafa Erdoğan’dan olan oğulları Atlas, Ares ve Güney’in baş harflerinden oluşması gözlerden kaçmadı. Lüsk aracını yeni almadığını ifade eden sevilen şarkıcı Gülben Ergen “Aşklarım plakada” ifadesini kullandı.

Çağatay Ulusoy

Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve mutlu sonla final yapan 'İçerde' dizisinde Sarp karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy yeni otomobilini aldı. Sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy, bir süredir test ettiği arazi aracı için paraya kıydı. Geride bıraktığımız aylarda pickup'ını alan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, yeni aracının rengini değiştirmek için Maslak'taki bir servise bıraktı. Aracına çeşitli modifiyeler de yaptıran başarılı oyuncu Ulusoy, arabasını haki yeşiline boyattı. Ekranların sevilen oyuncusu Çağatay Ulusoy'un 160 bin TL'lik otomobiline yaklaşık 50 bin TL harcadığı öğrenildi.

Acun Ilıcalı

Eylül ayında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevien girmeye hazırlanan ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, Ferrari marka lüks otomobiliyle Etiler’de seyir halindeyken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'ya, Ferrari marka lüks otomobili sorulunca “Yeni değil” dedi. Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın, Ferrari'si akıllara diğer kısa süre önce yeni aynı marka araçla magazin dünyasının gündemini sarsan hacı Mustafa Ceceli'yi ve diğer ünlülerin pahalı otomobillerini getirdi.

Pelin Karahan

Geride bıraktığımız aylarda ikinci kez anne olma mutluluğu yaşayan güzel oyuncu Pelin Karahan, eşi Bedri Güntay'ın doğum hediyesi olarak aldığı lüks cip ile Etiler'de magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. 700 bin TL değerindeki yeni aracıyla görüntülenen güzel oyuncu Pelin Karahan, soruları cevapsız bıraktı. Ekranların sevilen oyuncusu Pelin Karahan'ın, aracının plakası kendi isminin ve ikinci bebeği Eyüp'ün baş harflerinden oluşuyor.

Alişan

İzdivaç programının ünlü sunucusu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol ile evlilik hazırlıkları yapan ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan, geride bıraktığımız aylarda evinin önünde magazin muhabirlerinin objektiflere yansıdı. Son olarak 350 bin Euro’ya Bentley marka otomobil alan ünlü şarkıcı Alişan, lüks aracıyla ilk defa görüntülendi.

Mustafa Ceceli

Geride bıraktığımız günlerde sosyetik güzel Selin İmer'le sade bir törenle dünyaevine giren ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, Etiler’de son model Ferrari'si ile magazin muhabirlerinin objektiflere yansıdı. Muhabirleri karşısında gören ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, “Emanet araba! Arkadaşımın spor aracıyla test sürüşü yaptım. Kim istemez ki böyle bir otomobili olsun? Ama asfaltı ağlatmak bana göre değil. Hızı ancak trafiğe kapalı alanda yapabilirim” açıklamasını yaptı. Hacı Mustafa Ceceli'nin “Arkadaşımın” dediği 2 milyon TL’lik Ferrari’nin kendisine ait olduğu iddia edildi.

Caner Erkin

Beşiktaş'lı yıldız futbolcu Caner Erkin, geride bıraktığımız haftalarda eşi Şükran Ovalı ile birlikte Bebek’te magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Fiyatı 300 bin TL olan özel dizayn edilmiş aracının plakasının Şükran’ın son üç harfi olan RAN olması gözlerden kaçmadı. Yıldız futbolcu Caner Erkin arabaya binerken eşine centilmence yardım etti. ‘RAN’ Caner Erkin’in eşi oyuncu Şükran Ovalı’nın adının ikinci hecesi. Erkin'in plakası 'RAN' olan bir otomobili daha var.

Ronaldo

Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun otomobillerinde biri, Lamborghini Aventador LP700-4