İşte Türk Dizilerinin Günlerce Konuşulan O Sahneleri!

Geçmişten bugüne, reyting rekorları kıran Türk dizilerinin günlerce konuşulan sahnelerini sizler için derledik.

Ünlüler dünyasının gözde birçok önemli ismini bir arada toplayan televizyon dizileri, tüm sezon boyunca milyonları ekran başına kitliyor. Reyting rekorları kıran televizyon dizileri, kimi zaman gerçek olan aşklara aracı olan dizilerdeki +18 olarak da tabir ettiğimiz 'öpüşme sahneleri' reyting sıralamasında büyük bir rol oynuyor. Bu nedenle sizler için, dizilerde gerçek aşklara dönüşen oyuncuların hayatı hakkında önemli detaylar verdik. İşte geçmişten bugğne reytinglerde birinci olmuş ve her kesim insan tarafından konuşulmuş ve günlerce sosyal medyada yer verilmiş o sahneler...

İşte o dizilerden önemli kesitler...

Fatih Harbiye - Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kıran, ancak ekran macerasına mutlu sonla son veren 'Fatih Harbiye' dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, dizideki öpüşme sahnelerinden sonra sürpriz bir aşka yelken açtılar. Çift, uzun bir birliktelikten sonra, geride bıraktığımız 2016 yılında rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdiler.

Kiralık Aşk - Elçin Sangu ve Barış Arduç

Geride bıraktığımız aylarda ekran macerasına son veren 'Kiralık Aşk' dizisinde başrol oynayan Barış Arduç ve Elçin Sangu ikilisi, dizi boyunca her ne kadar birbirlerine yakıştırıldılırsa her ikisinin de gerçek hayatta uzun süren birliktelikleri var.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR