Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmasının şampiyonu belli oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor 2017' yarışmasında finale kalan Adem ve Ogeday arasında sms oylaması yapıldı. SMS oylaması sonucu şampiyon belli oldu. Peki, reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasının şampiyonu kim oldu? Detaylar haberimizde... 

TV8 ekranlarında dün akşam canlı olarak yapılan SMS oylaması sonuçlarına göre, finale kalan isimler ünlüler takımından Adem Kılıççı, gönüllüler takımından ise Ogeday Girişken oldu. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasında gösterdiği üstün performans ve güzel ahlak ile büyük finale adını yazdıran isim gönüllüler takımından Ogeday oldu.

OGEDAY ŞAMPİYONLUK KUPASINI KALDIRDI

TV8 ekranlarında canlı olarak yayınlanan ve SMS oylması sonucu 'Survivor 2017' şampiyonu olan gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Ogeday kupayı kaldırdıktan sonra şu açıklamalarda bulundu: "Bizi yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Buraya gelmeden önce kürekten Engin arkadaşıma söz vermiştim. Survivor’ı kazandığım zaman Sümerspor’a tekne alacağım ve kardeşim Muhammed’in adını vereceğim demiştim. Kardeşime ve anneme sözümü tuttum çok teşekkür ediyorum."

Sevilen program survivor kamera arkası görüntüleri ile sosyal medyayı karıştırmyı başarmıştı.