Ekranların sevilen oyuncusu Merve Boluğur’la, geride bıraktığımız günlerde anlaşmalı olarak boşanan ve yaşadıkları boşanma olayında sonra magazin dünyasının gündemini sarsan ünlü popçu Murat Dalkılıç, Etiler'de bir mekanda sahne almaya başladı.

Güzel oyuncu Özge Özpirinçci yakın arkadaşı Murat Dalkılıç'ı, ilk gecesinde yalnız bırakmadı. Sosyal medya hesabından fotoğraf ve video yayınlayan güzel oyuncu Özge Özpirinçi, yakın arkadaşı Murat Dalkılıç’a olan sevgisini ‘cancağızım çok seviyorum’ sözleriyle belirtti.MURAT DALKILIÇ KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden biri olan sevilen şarkıcı Murat Dalkılıç, 1983 yılında İzmir'de doğdu. 17 yaşında müzik yaşamına başlayan ünlü şarkıcı Dalkılıç, 2008 yılında ilk albümü 'Kasaba'yı' müzik piyasasına sürdü. İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden mezun olan sevilen popçu Dalkılıç, aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projesinde de yer almıştır. Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, geride bıraktığımız 2015 yılında sevilen oyuncu Merve Boluğur ile rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi. Ünlü çift Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç, geride bıraktığımız Eylül ayında anlaşmalı olarak boşandılar.