Yakışıklı popçu Murat Boz, önceki gün Etiler'de magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. ‘Kardeşim Benim 2’nin çekimlerini tamamlayan Murat Boz, 1 milyon TL’ye aldığı Mercedes marka cipiyle Etiler’de objektiflere takıldı.

Şarkıcı, sevgilisi Aslı Enver’le ne zaman nikah masasına oturacağı sorularını “Teşekkür ederim” diyerek geçiştirdi.MURAT BOZ MAHKEMELİK OLDU!

Sevilen şarkıcı Murat Boz, dansçıları yüzünden mahkemelik oldu. Ünlü popçu Murat Boz'un koreografı Ceren Yılmaz ve dansçısı Mertkan Tapan, avukat Gökhan Alpertunga aracılığıyla mahkemeye başvurdu. Avukat Alpertunga'nın mahkemeye sunduğu dava dilekçesinde, Ceren Yılmaz'ın 2009, Mertkan Tapan'ın ise 2007 yılında ünlü popçu Murat Boz'un yanında işe başladığı kaydedildi. Müvekkillerinin belli bir ücret karşılığında sevilen şarkıcı Murat Boz'un yanında çalışmaya başladıklarını belirten avukat Alpertunga, "Sosyal Güvenlik Kurumu'na verilmesi gereken belgeler, davalı tarafından teslim edilmemiş ve sigorta primleri de yatırılmamıştır. Müvekkillerimiz ücret karşılığı çalışmasına rağmen, işveren bunu göstermemiştir" denildi.

''SİGORTASIZ ÇALIŞTIĞI SÜRE BELİRLENDİ''

Müvekkillerinin ünlü şarkıcı Murat Boz ile çalıştığına dair fotoğraf ve videoyu da dava dilekçesine ekleyen avukat, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü'nün bu çalışmaları sigortalı hizmetlerinden sayması gerektiğini belirtti. İş Mahkemesi'nde görülen hizmet tespit davasında, vokalist ve dansçının sigortasız çalıştığı süre belirlendi. Ceren Yılmaz'ın 910 gün, Mertkan Tapan'ın ise 1231 gün sigortasız çalıştığı tespit edildi. Yakışıklı popçu Murat Boz, karara itiraz ederek yanlış karar verildiğini belirtti ve bozulması talebiyle İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'ne başvurdu.