Cumhurbakşanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, geride bıraktığımız günlerde Huber Köşkü'nde sanat ve spor camiasına iftar verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Huber Köşkü'nde verilen iftar davetine katılan, Star TV ekranlarında yayınlanan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının ünlü sunucusu Hülya Avşar, iftar gecesi için tercih ettiği kıyafetiyle en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından verilen iftar yemeğine omuzlarını açık dekolteli bir kıyafetle katılan ünlü sunucu ve şarkıcı Hülya Avşar, ertesi gün bu kıyafet tercihi yüzünden sosyal medya hesabı twitter'da en çok konuşulan isimlerden biri oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan tarafından Huber Köşkü'nde verilen iftar davetine dekolteli elbise giyerek gittiği için eleştiri oklarının hedafi olan ve hakkında 'Hülya Avşar dekolteni kapat' etiketiyle çok sayıda yorumlara maruz kalan ünlü sunucu Hülya Avşar konuyla ilgili açıklamayı, Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının sunucularından Cengiz Semercioğlu'na yaptı.

''KİMİN NE GİYDİĞİNE BAKMADILAR BİLE''

Reyting rekorları kıran 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının ünlü sunucusu Hülya Avşar, "Böyle bir konunun gündeme gelmesine bile inanamıyorum. İnanın Cumhurbaşkanı ve eşinin böyle bir problemi yok. Kimin ne giydiğine bakmadılar bile. Orada herkes olduğu gibi kabul edildiği için ben de o iftara gittim zaten. En ufak bir rahatsızlık hissi, en ufak bir garip bakışları olmadı. Bana sosyal medyada yazılanlardan sonra anladım ki, bazıları Tayyip Bey’den daha muhafazakâr" açıklamasını yaptı.