Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emrah'ın oğlu Tayfun'un sevgilisi, sonunda ortaya çıktı. 'Evleneceksen Gel' izdivaç programında fenomen olan Tayfun'un sevgilisi ile paylaştığı fotoğrafları sosyal medyayı salladı. Damat adayı Tayfun'un sevgilisi Funda Çakı ile verdiği pozlar, sosyal medyada büyük ses getirdi. Funda Çakı, sevgilisi Tayfun Erdoğan'ın alnına rujla "Benim" yazdı.

TAYFUN ERDOĞANDAN SEREN SERENGİL AÇIKLAMASI!

ATV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Aşk ve Mavi' dizisinin başrol oyuncus Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının ünlü sunucu Seren Serengil'in kendisi hakkında canlı yayında ortaya attığı iddialarına izdivaç programında tanınanTayfun Erdoğan'dan cevap geldi. Ünlü sanatçı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, geride bıraktığımız günlerde 'Duymayan Kalmasın' programının sunucusu Seren Serengil’in hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının sunucusu Seren Serengil, Tayfun ve Emrah arasında geçtiğini iddia ettiği bir konuşmayı canlı yayına taşımış ve Tayfun’un babasından bir ev istediğini ve onun ölmesini bekleyemeyeceğini söylediğini açıklamıştı. 'Evleneceksen Gel' izdivaç programında tanınan Tayfun Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Ben sustukça hâlâ konuşma gereği duyanlar hatta Allah’tan korkmaksızın... Yani benim bir babaya böyle bir kelime kullanabileceğimi nasıl düşünebilirsiniz? Benim böyle bir şey dediğime dair bir belge veya kanıt getirsinler ben o programlara gelip özür dileyeceğim. Benim annemden başka kaybedecek bir şeyim yok! Şu mübarek ramazan ayında biraz vicdan varsa böyle iftiralar atmazdınız zaten" yanıtını verdi.