ATV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Aşk ve Mavi' dizisinde başrol oynayan ünlü şarkıcı ve oyuncu Emrah, tatil beldesi Bodrum'dan 8 Milyon TL'ye lüks bir malikâne satın aldı. Ünlü oyuncu Emrah ve ailesi, yaz aylarını 2 bin 500 metrekarelik bir arazi üzerine kurulu olan lüks malikânede geçirecek.

İşte ünlü oyuncu Emrah'ın satın aldığı lüks malikanesi...TAYFUN ERDOĞAN'DAN FLAŞ EMRAH AÇIKLAMASI!

'Duymayan Kalmasın' programının ünlü sunucusu Seren Serengil, canlı yayında Tayfun’un annesiyle beraber katıldığı bir televizyon programının görüntülerini yayınladı. Tayfun ve annesine ait olan görüntülerde, Seda Sayan'ın ve Uğur Arslan'ın sunduğu 'Evleneceksen Gel' izdivaç programında tanınan Tayfun Erdoğan'ın annesinin, “Babasının hakkını ödeyemem, onu yetiştirme zamanlarında bana çok yardımcı oldu. Oğlumuza da akıllar vermiştir" dedi.

"EVLERİNDEN BİRİNİ ÜZERİME GEÇİR"

'Evleneceksen Gel' izdivaç programında tanınan ünlü şarkıcı ve oyuncu Emrah’ın oğlu Tayfun'a boşuna tepki göstermediğini ifade eden ünlü sunucu Seren Serengil, Emrah ve oğlu arasında yaşandığını iddia ettiği diyalogu'da 'Duymayan Kalmasın' canlı yayınında açıkladı. Ünlü sunucu Seren Serengil, Tayfun’un babası Emrah'ı ziyaretinde ondan bir ev istediğini ve şu sözleri kullandığını iddia etti: "Baba seninle aramda çok fazla yaş farkı yok ve bir şeylere sahip olabilmek için senin ölmeni bekleyemem bu yüzden de evlerinden birini üzerime geçir."