Son dönemin en popüler oyunlarını olmalarına rağmen, yaptıkları ve başrolde oynadıkları hiçbir dizi reytinglerde istediği başarıyı elde edemiyor. Güzel başladık diyip, aniden biten bir sürü dizi var. Birçoğunda ise bu durumun faturusu başrol oyuncusuna kesiliyor. İşte ekran macerası kısa olan ve dizisi tutmayan o ünlü isimler...

Hazar Ergüçlü

‘’Medcezir’’ ve ‘’Kuzey ve Güney’’ dizileri ile altın çağrını yaşayan güzel oyuncu Hazar Ergüçlü, son rol aldığı dizilerde istikrarını devam ettiremeyen güzeller arasında yer alıyor. ‘’Analar ve Anneler’’ 9 bölüm, ‘’Yüksek Sosyete’’ dizisi ise sadece 26 bölüm ekranda kalabildi.

Şükrü Özyıldız

‘’Benim Hala Umudum Var’’ ve ‘’Şeref Meselesi’’ dizilerindeki yükselişini bir türlü devam ettiremeyen bir diğer isim ise yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız. 2015 yılının yaz ayında ‘’Tatlı Küçük Yalancılar’’ dizisi 13 bölüm, ‘’Kış Güneşi’’ dizisi 18 bölüm, ‘’Çoban Yıldızı’’ dizisi ise sadece 17 bölüm ekranda kalabildi.

Yusuf Çim

‘’Çilek Kokusu’’ dizisi ile oyunculuğa hızlı bir giriş yapan genç oyuncu Çim, son dizilerinde oldukça şansız. ‘’Hanım Köylü’’ dizisi 13 bölüm, ‘’İçimdeki Fırtına’’ ise sadece 6 bölüm yayınlandı.

Sinem Kobal

‘’Dadı’’ ve ‘’Selena’’ dizileri ile bir dönem ekrana damgasını vuran güzel oyuncu Sinem Kobal artık eskisi gibi ekranda istediği gibi performans sergileyemiyor. ‘’Gönül İşleri’’ dizisi 28 bölüm, ‘’Analar ve Anneler’’ ise sadece 9 bölüm yayınlanarak erkan final yaptı.

Gizem Karaca

Bir dönem ‘’Güzel Köylü’’ dizisi ile ekranda uzunca bir süre boy gösteren başarılı oyuncu Gizem Karaca da son dönemin şanssız güzellerinden biri. Geride bıraktığımız sene yayınlanan‘’İstanbul Sokakları’’ dizisi 9 bölüm, bu sezon ekrana gelen‘’İçimdeki Fırtına’’ ise 6 bölüm yayınlanarak final yaptı.

Hande Soral

Güzel oyuncu Soral, ‘’Yılanların Öcü’’ dizisinden sonra bir türlü istediği yükselişi yakalayamadı. 2016 yılında yayınlanan ’Kalbim Yangın Yeri’’ dizisi 6 bölüm, bu sezon ekrana gelen ‘’Evlat Kokusu’’ ise 9 bölüm yayınlandı.

Ekin Mert Daymaz

‘’Çilek Kokusu’’ dizisi ile yıldızı parlayan genç oyuncu da su sıralar şansız günler yaşıyor. Geride bıraktığımız sene yayınlanan ‘’Hayat Sevince Güzel’’ dizisi 15 bölüm, ‘’Kırlangıç Fırtınası’’ dizisi ise sadece 7 bölüm yayınlandı.

Aras Aydın

‘’Kiraz Mevsimi’’ dizisinde Emre karakteri ile ekrana gelen oyunun da son rol aldığı diziler erken final yaparak ekrana veda etti. ‘’N’olur Ayrılalım’’ 5 bölüm, ‘’Altınsoylular‘’ 6. bölüm ile ekran macerasını tamamladı.

Fahriye Evcen

En son ‘’Yaprak Dökümü’’ dizisi ile kariyerinin doruklarına çıkan güzel oyuncu Evcen, son yıllarda rol aldığı tüm dizilerde beklediği başarıyı bir türlü yakalayamıyor. ‘’Çalıkuşu’’ 30 bölüm, ‘’Kurt Seyit ve Şura’’ dizisi 21 bölüm en son rol aldığı ‘’Ölene Kadar’’ dizisi ise sadece 13 bölüm yayınlandı.