Ateşböceği final yaptı. Peki Ateşböceği neden final yaptı. Yaz sezonu dizisi olarak başlayan ve o dönemde takipçisinin çok olduğu bilinen Star TV ekranlarında yayınlanan Ateşböceği ilk ÇArşamba günleri sevenleri ile buluşmuştu. Dizi dünyasında PAzartesi ve Çarşamba günlerinin zorluğunu bilmeyen yoktur. Bunu bilen ekip Diriliş Ertuğrul başlamadan hemen önce dizide gün değişikliğine gitmiş ve Pazar gününe almıştı. Ateşböceği Pazar akşamları yayınlanmasından kısa bir süre sonra final kararı aldı. Geçtiğimiz hafta açıklanan Ateşböceği final iddiaları tarafarca doğrulandı ve Ateşböceği 17. bölümü ile final yapacağı belirtildi.

Başladığı gün olan Çarşamba akşamı ateşböceği 17. bölümü ile final yaptı. Peki izleyemeyenler için dizinin final bölümünde neler oldu?

ATEŞBÖCEĞİ FİNAL BÖLÜMÜ YAŞANANLAR

Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in başrollerini paylaştığı Ateşböceği final bölümü herkesi şok etti. Artık tüm gerçekler ortaya çıkmıştır. Aslı bunca zamandır kandırıldığı için Barış'ı affedemez. Onsuz hayatına kaldığı yerden devam etmeye çalışır. Ancak Barış da Aslı'dan kolayca vazgeçecek değildir. Bundan sonra var gücüyle sevdiği kadının kalbini ve ailenin güvenini geri kazanmak için çabalayacaktır.

ATEŞBÖCEĞİ SON BÖLÜM YAŞANANLAR

Ateşböceği son bölümde yaşananlarda en dikkat çekici kısım kesinlikle Barış'ın Metin'e kazayı anlatması ve ikisi arasındaki bütün dengeleri değişmesi diziye damgasını vurmuştur.  Diğer yandan İlayda'nın Aslı'ya yaptığı tehdit devam etmektedir. Aslı, Barış'ı korumak için ondan ayrılmak zorunda kalır. Aslı'yı sonsuza kadar kaybetmemek için Barış'ın ona gerçekleri açıklamaktan başka çaresi yoktur. Barış'ın Aslı'yı kaybetmemek adına yapması gereken tek şey vardır o da gerçekleri açıklamak...

ATEŞBÖCEĞİ KONUSU NEYDİ?

Başarılı ve yalnız bir avukat olan Barış Buka (Seçkin Özdemir), hayatının en çetin davasıyla karşı karşıya kalınca yolu ele avuca sığmaz bir taksi şoförü olan Aslı Eğilmez’le( Nilay Deniz) kesişir. Hayatta keşfedilecek hiçbir şey kalmadığına inanan Barış’ın, ateşböceği misali parıldayan Aslı’yla başlayan macerası ona bilmediği bir dünyanın kapılarını aralar. İkisi için de yeni başlayan bu hikayenin başrolünde artık aşk vardır.