16 Temmuz 2019
  • Istanbul 27.22°
  • Ankara 28°
  • Izmir 31°
İmsak 03:45
Güneş 05:38
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:42
Yatsı 22:27
BIST98.017
Dolar5,7134
Euro6,413
Altın258,94

İşte Aslışah Alkoçlar İle Kerem Tunçeri'yi Ayıran O Fotoğraf!

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri ayrılığının perde arkası, ortaya çıkan fotoğraflarla aralanmaya başladı.

İşte Aslışah Alkoçlar İle Kerem Tunçeri'yi Ayıran O Fotoğraf!

Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri ayrılığının perde arkası, ortaya çıkan fotoğraflarla aralanmaya başladı. Eski profesyonel Basketbolcu Kerem Tunçeri ve sosyetik güzel Aslısah Alkoçlar aşkının bittği iddia edildi. Kerem Tunçeri ve Aslışah Alkoçlar ikilisinin ayrılma kararı almasının alyında kıskançlığın olduğu ileri sürüldü. Türk milli takımında forma giyen Kerem Tunçeri, Aslışah Alkoçlar'ın ünlü şarkıcı Deniz Akkaya ve yeni sevgilisi Gökmen Seynova'un da aralarında bulunduğu arkadaş grubuyla Mikonos tatiline çıkmasına çok kızdı ve ilişkiyi sonlandırma kararı aldı. Kerem Tunçeri'nin kıskançlığının altında Gökmen Seynova'nın yakın dostu Kasım Garipoğlu olduğu öğrenildi.

Neslişah Alkoçlar'ın kız kardeşi Aslışah Alkoçlar'ın tatilden paylaştığı fotoğraflarda, Kasım Garipğlu ile verdiği samimi pozlar eski basketbolcu Kerem Tunçeri'yi sinirlendirmiş. İki ünlü isim, uzun süredir arkadaş olmasına rağmen Kerem Tunçeri'nin bu yakınlığı kıskandığı iddia edildi.

KEREM TUNÇERİ KİMDİR?

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar'la yaşadığı ayrılıkla gündeme gelen eski basketbolcu Kerem Tunçeri, 1979 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Türk Milli takımında önemli görevler alan eski basketbolcu Tunçeri, önemli takımlarda forma giymiştir.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri