Ekranların sevilen oyuncusu Amine Gülşe, yeni reklam kampanyası için objektif karşısına geçti. Geride bıraktığımız günlerde ameliyat olan güzel oyuncu Amine Gülşe, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Mesut Özil’in bu duruma çok üzüldüğünü ifade etti. Başarılı oyuncu Amine Gülşe, “Çok halsiz düştüm ve zorlandım. Hâlâ ağrım var” açıklamasını yaptı.

AMİNE GÜLŞE MESUT ÖZİL'İN AİLESİYLE TANIŞTI!

Show TV ekranlarında yayınlanmış olan, ver her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kilitleyen reyting rekortmeni 'Asla Vazgeçmem' dizisinde 'Nur' karakteri ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Amine Gülşe, haklarında çıkan ayrılık söylentilerine inat, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Mesut Özil’in ailesinin içine girdi. 2014 yılında Türkiye Güzeli seçildikten sonra, magazin dünyasının sıkça takip ettiği isimlerden biir olan ünlü oyuncu Amine Gülşe, geçtiğimiz haftalarda yıldız futbolcu Mesut Özil’in yengesini evinde ağırladı.

Ekranların sevilen yüzü Amine Gülşe, haklarında çıkan ayrılık haberlerine inat uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Mesut Özil’in ailesinin içine girdi. Ünlü oyuncu Amine Gülşe, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Mesut Özil’in yengesini evinde ağırladı.