Zengin iş adamı Ali Ağaoğlu'na 4 milyon 204 bin 920 tl'lik 'Babalar Günü' hediyesi geldi. Magazin dünyasında özellikle para ve aşk konuları ile gündemden düşmeyen zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, Babalar Günü’nde, çocuklarından büyük bir sürpriz yaşarken, ünlüler camiası da sosyal medya hesaplarından babalarına olan sevgilerini ifade etti. Ali Ağaoğlu'nun oğlu Alican, kızı Sena ve damadı Koray Kırcal, Rolls Royce’un en son modeli Dawn serisini armağan etti.

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun çocukları, aylar öncesinden sipariş ettikleri 4 milyon 204 bin 920 TL son model otomobili babaları Ali Ağaoğlu'na önceki akşam Ortaköy’deki evlerinde verdikleri küçük bir partiyle sürpriz yaparak armağan etti. İş adamının çocuklarının yaptığı bu sürpriz, Ağaoğlu’nu duygu dolu anlar yaşattı. Ağaoğlu, çocuklarının armağanını aldıktan sonra uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Duygu Su Gülpınar’la Bebek'te gezintiyte çıktı.

ALİ AĞAOĞLU KİMDİR?

Zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, 1954 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. Babasının geçirdiği kalp rahatsızlığı sonuca aile işlerinin başına geçen ve bunun içinde eğitim hayatını yarıda bırakan zengin iş adamı Ağaoğlu, birçok yaşam alanı projeleri ile adından sıkça söz ettiren iş adamlarının başında gelmektedir.