TV8 kanalının sahibi ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın yakın dostu Esat Yontunç ve nişanlısı Hande Gülşen, evlilik yolunda ilk adımı attı. Modacı Hande Gülşen ve Esat Yontunç, önümüzdeki 24 Ağustos’ta Göcek’te rüya gibi bir düğünle dünyaevine girecek.ACUN ILICALI'NIN KANKASI ESAT YONTUNÇ'UN NİŞAN FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI!

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın yakın dostu Esat Yontunç, geride bıraktığımız akşam evlilik yolunda ilk adımı attı. Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontunç, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Hande Gülşen ile aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlandı. O anları görüntüleyen ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, söz konusu fotoğraflarını sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaştı.

"BİR EKSİĞİMİZ VAR"

Eylül ayında dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, yüzükler takılırken “Bravo alkışlıyoruz” diyerek, o anı kaydetti ve sosyal medya hesabından paylaştı. Kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı’nın bulunmadığı geceden bir fotoğraf paylaşan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, "Bir eksiğimiz var Şeyma Subaşı" notunu yayımladı.