Fox TV ekranşarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kıran 'Çalar Saat' programının ünlü sunucusu İsmail Küçükkaya, ünlü kadığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden dün öğleden sonra tahliye olan ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin tahliye olmasından sonra, ülkenin önemli bir olayı gibi sunulmasının habercilik olmadığını ifade etti. Fox TV ekranlarında, hafta sonları reyting rekorları kıran 'Çalar Saat' programıyla seyirciyle buluşan İsmail Küçükkaya, dün tahliye olan ve tahliye olduktan sonra basın mensupları tarafından izdiham çemberi etrafına alınan Deniz Seki'nin tahliyesini yorumladı.

''FAZLASIYLA ABARTIYORLAR''

Kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden dün öğleden sonra tahliye olan, ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin 'uyuşturucu temin etmek suçundan' cezaevine girdiğini anımsatan İsmail Küçükkaya, tahliyenin fazlasıyla abartıldığını ve bunun işi bilmek olmadığını ifade etti.

Reyting rekorları kıran 'Çalar Saat' programının ünlü sunucusu İsmail Küçükkaya, "Bir sanatçının uyuşturucudan dolayı cezaevinde yatması haberdir. Onun cezaevinden çıkması da haberdir. Ancak onun cezaevinden çıkmasını ülkenin en önemli olayı gibi sunmak haber değil, habercilik değildir. O, iş bilmemektir." ifadelerini kullandı.