Ünlü şarkıcı Işın Karaca, sunduğu magazin programında kendisi hakkında yayınlar yapan Seren Serengil hakkında, mahkemeden ihtiyadi tedbir kararı çıkarttı. Serengil, bu şekilde infaz ve tebligat işlemi olamayacağını ve tutanağı imzalamadığını belirtti.

Dilekçede ''Duymayan Kalmasın'' programı sunucularından Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'na, haklarında verilen ihtiyadi tedbir kararının ve öneminin izah edildiği ve izahatların tutanak altına alınarak icra memuru vasıtası ile ihtiyadi tedbir kararının infazının sağlandığı belirtildi.

Ancak hakkında ihtiyati tedbir kararı verilen taraflardan Seren Serengil, mahkemenin kararının kendisine tebliğ edilmediğini belirtti ve bu şekilde infaz ya da tebligat işlemi olamayacağını ileri süren Serengil, söz konusu tutanağı imzalamadığı dile getirdi.

Dilekçede Cengiz Semercioğlu ve Serengil'in mahkemece verilen kararı canlı yayında eleştirdikleri ve ardından program'da Işın Karaca ve eski eşi hakkında yayın yapmaya devam ettikleri ifade edildi. Emre uymadıkları ve tedbir kararına aykırı davrandıkları belirtilerek bir aydan altı aya kadar disiplin hapsi ile cezalandırılmaları talep edildi. Mahkeme tebligat çıkararak Serengil ve Semercioğlu'nu ifadeye çağırdı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

İLİşKİLİ HABERLER