Sosyetik güzel Işıl Reçber, Konuk olduğu Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programında, geride bıraktığımız günlerde 9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den boşandıktan sonra, ismi sarışın güzel Selin İmer'le anılan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Eski milli kaleci Rüştü Reçber'in eşi sosyetik güzel Işıl Reçber Star Tv ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programında özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulunan sosyetik güzel Işıl Reçber, son zamanlarda magazin dünyasında adını sıklıkla duyduğumuz ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"HER ŞEY GÜVENE DAYALI"

Sosyetik güzel Işıl Reçber, 20 sene süren evliliğiyle ilgili, "Her şey güvene dayalı. Saygı derler ya en önemli şey, onu da sağlayan güvendir aslında... aşk evliliği yaptık biz. Temelleri de güven üzerine kurunca saygı da sevgi de oluyor" ifadelerini kullandı.

"TÜRK TOPLUMUNA KÖTÜ ÖRNEK OLUYOR"

Sosyetik güzel Işıl Reçber, son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ile ilgili, "Mustafa Ceceli'yi çok seviyordum ama şimdi görünce televizyonu kapatıyorum. Türk toplumuna kötü örnek oluyor. Ekstra 'evleneceğiz' demeleri ikinci bir olay. Hiç mi düşünmüyor karısını ve çocuğunu" yorumunda bulundu.