Uzun süredir kaldığı hastanede tedavi gören sevilen şarkıcı İrem Derici, hayranlarının beklediği müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Kaldığı yoğun bakımdan normal odaya alınan ünlü şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabından duyurduğu müjdeli haberle herkesi sevindirdi. Hastaneden çıkar çıkmaz ünlü sunucu ve şarkıcı Oğuzhan Koç'un bir şarkısını söyleyeceğini duyurdu. Derici'nin kısa bir süre sonra taburcu olması bekleniyor.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, geride bıraktığımız günlerde toparlanmaya başladığını sosyal medya hesabından şu paylaşımla duyurmuştu: 'Yoğun bakımda 16'ncı gecem. Genel hissiyat: Pişmanlık, yalnızlık, süründüren ağrılar, boynu büküklük... Üzemem ben sevdiklerimi bir daha! Değerlerim gün be gün yükselip güzelleşiyorsa Allah'a açtığınız o minicik ellerinizden, kocaman dualarınızdandır. İyi geceler benim dev ailem.'

İREM DERİCİ KİMDİR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı ünlü isimleri konuk eden İrem Derici, 1987 yılında İstanbul‘da dünyaya geldi. 16 yaşında burun ameliyatı olan ünlü popçu İrem Derici, müzikle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması 'O Ses Türkiye'ye katılmıştır. 'Bensiz Yapamazsın' şarkısı ile müzik dünyası ile tanışan ünlü popçu Derici, asıl çıkışını 2014 yılında çıkardığı 'Kalbimin Tek Sahibine' adlı şarkı ile yapmıştır.