Bir radyo programında yer alan ünlü şarkıcı İrem Derici, yoğun bakımda geçirdiği günler ve sosyal medya hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

'CEP TELEFONU ÇALMAYA ÇALIŞTIM'

Yasemin Şefik'in Best FM'deki programına konuk olan İrem Derici, hastanede geçrdiği zaman hakkında, "Yoğun bakımdaydım, ama adındaki gibi vahim değildi. Sadece bakımım yoğundu. Zaten sonrasında Berkay konserine koşarak gittim, sahneye çıktım. O süreçte cep telefonu yasak hastanede, hemşirelerin telefonlarını çalmaya çalıştım" dedi.

'SAKALIM VAR'

Sosyal medyadan giderek soğuduğunu ifade eden şarkıcı "Yüzüme filtre yapmaktan parmak kanseri olacağım. Gün ışığında çek mükemmel cep telefonlarıyla. Sakalım varmış gibi. Selfie çektim geçen gün, sakalım var. Tıraş olup otur yani. Instagram için giyinir oldum. İşim gereği kullanmak zorundayım. Soğudum ama artık sosyal medyadan" açıklamalarını yaptı.

Tarkan hayranlığını sürekli öne çıkaran Derici, Tarkan konserinde kafamda Tarkan bandanasıylaydım. Kulise geçtik fotoğraf çektirdik. Ağzımı açamadım. Tarkan'ın yanında güzel çıkmak diye bir şey yokl.Tarkan aurası diye bir şey var. Ve o aura eşinde de var" dedi.