Özellikle son zamanlarda verdiği kilolarla magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yer alan ünlü şarkıcı İrem Derici hakkında ortaya şoke eden bir iddia atıldı. Ünlü popçu İrem Derici'nin hastenede tedavi gördüğü ileri sürüldü.

Sabah Gazetesi'nden Pelin Kaya'nın İrem Derici hakkındaki haberi şu şekilde:

"Bir süre önce İrem Derici, verdiği kilolarıyla büyük bir mutluluk yaşıyordu. Ama son zamanda görünen, işin kilo vermekten çıkıp sağlığı tehdit edici bir zayıflığa doğru gittiği.

Keşke 'Fazla zayıfladın' eleştirilerine, "Taş gibi kadınım" yanıtını vermese de doğruyu söylese. Çünkü biliyorum ki İrem Derici, geçen aydan beri  Nişantaşı'nda özel bir hastanede anormal kilo kaybı, halsizlik, yorgunluk ve karın ağrısı şikayetiyle tedavi görmeye başladı.

Çok kilo almak ne kadar tehlikeliyse, vermek de aynı derecede tehlikeli. Milyonlarca seveni olan bu dobra kadından gençlere örnek olması adına gerçeği açıkça söylemesini beklerdim. En kısa sürede sağlığına kavuşmasını dilerim."İREM DERİCİ KİMDİR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı ünlü isimleri konuk eden İrem Derici, 1987 yılında İstanbul‘da dünyaya geldi. 16 yaşında burun ameliyatı olan ünlü popçu İrem Derici, müzikle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması 'O Ses Türkiye'ye katılmıştır. 'Bensiz Yapamazsın' şarkısı ile müzik dünyası ile tanışan ünlü popçu Derici, asıl çıkışını 2014 yılında çıkardığı 'Kalbimin Tek Sahibine' adlı şarkı ile yapmıştır.