Ekranların sevilen oyuncusu İlker Kızmaz, eşi Aslı Kızmaz'ın yeni yaş gününü sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla kutladı. Bir takipçisinin "Güzel adamlar çirkin kadın seviyor" ifadeleri üzerine ünlü oyuncu İlker Kızmaz, "Merak etmeyin sığ kadın seven erkekler var. Sabredin" diyerek, ateş püskürdü.

Tek başına bir işin altından kalkamayan, sadece güzellile bir şeyleri başarmaya çalışan türdeki kadınlar üzerinden gönderme yapan yakışıklı oyuncu İlker Kızmaz, eşi Aslı Kızmaz'a sosyal medyada yapılan bu haksız yorum karşısında susmadı.

İşte yapılan o çirkin yorumlar:

İLKER KIZMAZ KİMDİR?

Ekranların başarılı ve yakışıklı oyuncusu İlker Kızmaz, 1975 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Bahçeşehir Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi alan ünlü oyuncu İlker Kızmaz, İzmir’de tiyatrolarda oyunculuk yapmıştır. Yeter Anne, Aslı ile Kerem, Aşk-ı Memnu, Candan Öte, Duvar dizilerinde oynayan sevilen oyuncu Kızmaz, daha sonra Güneydoğu’dan Öyküler, Önce Vatan dizisi, Nefes: Vatan Sağolsun sinema filmi, Sırat dizisinde Yusuf Sancaktar karakteri’ni, Çanakkale 1915 filminde Yarbay Mustafa Kemal karakterini, Yedi Güzel Adam dizisinde Kenan Hocaya hayat vermiştir. Binicilik sporu ile ilgilenen ünlü oyuncu İlker Kızmaz, Aslı Kızmaz ile evlidir.