İlhan Mansız Kızının Fotoğrafını Paylaştı

Survivor 2017 kadrosunda olan İlhan Mansız'a, İlhan Mansız2ın instagram fotoğraflarına, İlhan Mansız'ın kızı Aimee Mansız'a, Aimee Mansız'ın fotoğrraflarına galerimizden ulaşabilirsiniz.

İlhan Mansız Kızının Fotoğrafını Paylaştı

SURVİVOR 2017 KADROSUNDA

Almanya doğumlu olan İlhan Mansız 42 yaşına girdi. Artık yaşını gösteren İlhan Mansız beyazlayan saçlarıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı, Survivor 2017 kadrosunda İlhan Mansız'ın da yer alacağını açıklamıştı. Ünlü futbolcu artık adada yarışmayı kazanma mücadelesi verecek. Onu destekleyen insanların sayısı şimdiden oldukça fazla. 

İNSTAGRAMDAN PAYLAŞTI

İlhan Mansız, instagram hesabından yaptığı paylaşımla gündeme oturdu. İlhan Mansız futbol hayatında zirvede olduğu dönemde Alman sevgilisi Nina Ritter ile magazin medyasının dilinden düşmüyordu. İlhan Mansız ile Nina'nın birlikteliği evlilik ile bitmese de çift uzatmalı sevgililik dönemlerinden bir kız çocuğu sahibi oldular. 

İLHAN MANSIZ'IN KIZI AİMEE BÜYÜDÜ

İlhan Mansız kızının görüntülerini instagram hesabından paylaştı. İlhan Mansız'ın kızını gören sevgilisi sanıyor. Büyüyüp genç bir kız olan Aimee Mansız, İlhan Mansız'ın yabancı sevgilisi Ninan Ritter ile olan ilişkisinden dünyaya gelmişti. Aimee Mansız ile yakın bir ilişkiye sahip olan İlhan Mansız onunla ilgili fotoğrafları 'bebeğim' etiketiyle paylaşıyor. Aimee Mansız 'ı itinayle medyadan uzak tutan İlhan Mansız, son haliyle de dikkat çekiyor.

AİMEE NE DEMEK?

İlhan Mansız'ın kızının ismi Fransızca. Aimee mana olarak 'sevgi' demek. Kızına çok düşkün olan İlhan Mansız tatillerinin tamamını ona ayırıyor.

 


[G-#8155]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR