Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, katıldığı 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programında miras'la alakalı flaş açıklamalarda bulundu. Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, ekran macerasına sezon finali yaparak ara veren 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının ünlü sunucusu Hülya Avşar, programının sezon finalindei İmparator lakabıyla da tanımlanan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses’i konuk olarak ağırladı.

Katıldığı 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programında ablası ünlü şarkıcı Dilan Çıtak’ın yıllar sonra ortaya çıkması hakkında konuşan İdo Tatlıses, “İlk tanışmamızda hiç yabancılık olmadı. Sanki 40 yıldır tanışıyormuşuz gibi. İyi ki de çıkmış karşımıza. Benim için her şeyden önemli olan annem ve babam. Kardeşlerimle alakalı bir sorunum yok. Bildiğim kadarıyla 7 kardeşim var. Bunu aramızda da şaka yollu söylüyoruz” dedi. 

Reyting rekorları kıran 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programında çarpıcı açıklamalarına devam eden ünlü şarkıcı İdo Tatlıses, “7 kardeş arasında miras tartışması çıkar mı?” sorusuna ise “Babama ‘Bir kâğıda imza atayım, paranı istemediğime dair’ dedim. Aramızda sorun olmasını istemiyorum” cevabını verdi.