İmparator lakabıyla da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, istediği aşkı sonunda buldu. Yaklaşık bir aydır Çakıl Onatlı ile aşk yaşayan sevilen şarkıcı İdo Tatlıses, aşkını gizli yaşamayı tercih ederken, kız arkadaşı Onatlı ise,  sosyal medya hesabından aşkını duyurmayı tercih etti. Çakıl Onatlı, İdo Tatlıses'in kucağında uyurken çekilen fotoğrafını, siyah kalp emojisi koyarak sosyal medya hesabından yayınladı.İDO TATLISES HAKKINDAKİ O İDDİA ORTALIĞI KARIŞTIRDI!

Genç şarkıcı İdo Tatlıses hakkında ortaya flaş bir iddia atıldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı ünlü isimleri ağırlayan, sevilen şarkıcı İrem Dericinin sunumuyla ekrana gelen 'Eğlenmene Bak' programı yine çok renkli isimleri ağırladı. Sevilen şarkıcı Derya Uluğ'un programda genç şarkıcı İdo Tatlıses'e olan bakışları ikilinin aşk yaşadığı iddialarının çıkmasına neden oldu. Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı İrem Derici'nin sunduğu 'Eğlenmene Bak' programının izleyicileri, izlenimlerini internet üzerinden duyururken bu mesajlara karşılık olarak ilk yanıt ünlü şarkıcı Derya Uluğ'dan geldi.

''İDO BENİM KARDEŞİM''

Son zamanlarda İstanbul'dan bunaldığı için İzmir'e yerleşme kararı alan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'le aşk yaşadığı iddia edilen Derya Uluğ, "İdo benim kardeşim ben de onun ablasıyım" yazdı. Ancak bu açıklama ile tatmin olmayan takipçiler, "Bakışlarınız öyle demiyordu" şeklinde yazınca mevcut duruma ido Tatlıses el attı. Sevilen şarkıcı İdo Tatlıses, "Derya Uluğ'a ben abla dedim" diyerek aralarında abla-kardeş ilişkisi olduğunu açıkladı.