Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, zayıflama sırrını açıkladı. 2 ayda 15 kilo veren genç şarkıcı Tatlıses, zayıflama sürecini şu sözlerle anlattı: "İlk iki haftada sekiz kilonun üstünde verdim. Gerçekten çok yiyorum. İyice abartmıştım, öğünde dört beş tane hamburger yemeye başladım. Yaza giriyoruz nasıl sağlıklı kilo verebilirim? Ayda 2 kilo benim işime gelmiyor. Zayıflamak için ölüm orucuna girdim. Aşırı bir Diyet yaptım. Zararı olmadı diyemem, muhtemelen olmuştur. Şimdi normal sürecime geri döndüm. Bir İrem Derici olamadım yani." açıklamasını yaptı.

''URFALI GİBİ DAVRANMAYI DA BİLİRİM''

Son şarkısını piyasa süren sevilen şarkıcı İdo Tatlıses, kendisine söylenen "Urfalısın Urfalı gibi davran" sözlerine "Urfalıyım ama Boston'da okudum. Ayrıca Urfalı gibi davranmayı da bilirim." diyerek, karşılık verdi.İDO TATLISES'İN YENİ AŞKI ORTAYA ÇIKTI!

İmparator lakabıyla da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, istediği aşkı sonunda buldu. Yaklaşık bir aydır Çakıl Onatlı ile aşk yaşayan sevilen şarkıcı İdo Tatlıses, aşkını gizli yaşamayı tercih ederken, kız arkadaşı Onatlı ise, sosyal medya hesabından aşkını duyurmayı tercih etti. Çakıl Onatlı, İdo Tatlıses'in kucağında uyurken çekilen fotoğrafını, siyah kalp emojisi koyarak sosyal medya hesabından yayınladı.