Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, başrollerinde Aras Bulut İynemli, Çağatay Ulusoy ve Çetin Tekindor'un rol adlığı, 19 Haziran’da final yapmaya hazırlanan ‘İçerde’ dizisinin yayınlanan geçen haftaki bölümünde, ünlü oyuncu Uğur Yücel’in hayat verdiği ‘Kudret’ karakteri senaryo gereği öldürüldü.

Show Tv ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran 'İçerde' dizisinin ve ‘Kudret’in hayranları sevdikleri karakterin ölümü üzerine helva kavurdular, lokma dağıttılar. Bu anları da sosyal medya hesaplarında paylaşmayı da ihmal edtmediler. Dizinin hayranları ‘Kudret’i öldüren Celal’i (Çetin Tekindor) yerden yere vurdular.

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran "İçerde" dizisinin 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Mert’in, oğlu Umut olduğunu öğrenen Füsun’un gözyaşları içinde kaldığı duygu yüklü fragman dizinin hayranlarını da büyük hüzne boğdu. Reyting rekorları kıran 'İçerde' dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanacak.

Ay yapım imzalı, başrollerinde Aras Bulut İynemli, Çağatay Ulusoy ve Çetin Tekindor'un yer aldığı, reyting rekortmeni dizi 'İçerde'yi bu akşam sakın kaçırmayın.