Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'ten flaş karar! Yine çok konuşulacak. İmparator lakabıyla da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, özel yaşamı hakkında samimi itiraflarda bulundu. Yeniden evlenmeyi düşünmediğini ifade eden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, evliliğin erken öldürdüğünü belirtti. Uzun zamandır Ege Bölgesi'nde tatil yapan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlanan bölümünde farklı konuları ele alan reyting rekortmeni 'Duymayan Kalmasın' programına bağlandı.

"EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM"

Geride bıraktığımız günlerde erken ölünle alakalı sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşım yapan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’e, "Evlilik erken öldürür mesajını verdiniz. Bu sosyal medya paylaşımınız her yerde çok konuşuldu. O zaman evlilik planınız yok mu?" sorusu soruldu. İmparator lakabıyla da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, "Evet evlilik erken öldürür. Evlenmeyi düşünmüyorum" karşılığını verdi.

"İNEKÇİLİK İŞİNE GİRECEĞİM"

Babasının bir otelin önünden geçerken arabadan inip 'Burayı alıyorum' dediğini ve hızlı kararlarla ticari girişimler yaptığını ifade eden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, "İnekçilik işine gireceğim, hayvancılık yapacağım" açıklamasında bulundu.