'İmaparator' lakabıyla da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, kendi ismini taşıyan üst geçidin yeniden yapılmasının ardından sosyal medya hesabı instagramdan paylaşım yaptı. Geride bıraktığımız sene yıkılacağı açıklanan ve ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in ismini taşıyan üst geçit, yol yapım çalışmalarından sonra yeniden yapıldı. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, bu gelişmeyle ilgili yaşadığı mutluluğu sosyal medya hesabı instagram üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu.

Yapılan yeni üst geçidin fotoğrafını paylaşan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, "İbrahim Tatlıses üst geçidini yıkmışlar, yerine yenisini yapmışlar. Ben zamanında yapımına vesile oldum şimdi kimler ön ayak ve öncü olmuşsa Allah onlardan razı olsun. Ne mutlu iyilik sevene" açıklamasını yaptı.

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

Magazin dünyasının sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, 1952 yılında Şanlıurfa'da dünyaya geldi. 'İmparator' lakabıyla da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, "Ayağında Kundura" türküsü ile ünlenmiştir. Günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkaran ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, aynı zamanda birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev almıştır. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, 2011 yılında program çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtulmuştur.