Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, sosyal medyada yayınlanan photoshop'lu fotoğraflarına isyan etti. Kuzey Irak'ta yapılan sözde referandum oylamasından sonra sosyal medyada yayınlanan fotoğraflardan biri de ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in, photoshop ile oynanmış olan sandığa oy atarken verdiği pozdu.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, binlerce yorum yapılan fotoğraf hakkında sosyal medya hesabından ateş püskürdü. "Akıl var, mantık var; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak benim Irak Referandumunda ne işim var." diyen ünlü türkücü Tatlıses, fotoğrafın orjinaliyle birlikte yaptığı paylaşımda şu açıklamayı yaptı:

"Ben doğruları kanıtlamaktan bıktım, bazı boş insanlar photoshop yapıp, insanları kandırmaktan, bana saldırmaktan bıkmadı. Güzel kardeşlerim bilin istedim; 16 Nisan Anayasa Referandumunda oy kullanırken paylaştığım fotoğrafa, bazı kendini bilmezler photoshop yapıp Irak Referandumu'nda oy kullanmışım gibi göstermiş. Akıl var, mantık var; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak benim Irak Referandumunda ne işim var...!!! Yalan, dolan bile bir zeka gerektiriyor işte, yazık!!! Arkadaşlar ben tam bir buçuk senedir İzmirdeyim bunu herkes biliyor ne yapmak istediğinizi de anlamış değilim." dedi.

İŞTE İBRAHİM TATLISES'İN O PAYLAŞIMI:

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, 1954 yılında Şanlıurfa'da dünyaya geldi. Yılmaz Tatlıses tarafından keşfedildikten sonra şöhret basamaklarını tek tek tırmanmaya çalışan ünlü türkücü Tatlıses, 1977 yılında çıkardığı 'Ayağında Kundura' albümü ile müzik dünyasına merhaba dedi. Birçok albümde imzasını olan sevilen türkücü Tatlıses, aynı zamanda sinema filmlerinde de boy gösterdi. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, aynı zamanda emekli olmuştur.