İbrahim Kutluay ve Sevgilisi Açıklaması Demet Şener'den

Evlatlarını ve eşini bir yana bırakıp aldatma iddiaları ile gündemden düşmek bilmeyen çok ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay Demet Şener'i aldattı mı? Demet Şener ihanet iddialarını doğruladı Kutluay'ın sevgilisi kim

İbrahim Kutluay ve Sevgilisi Açıklaması Demet Şener'den

Evlatlarını ve eşini bir yana bırakıp aldatma iddiaları ile gündemden düşmek bilmeyen çok ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay Demet Şener'i aldattı mı? Bu sorular ile gündem çalkalaırken, Demet Şener ihanet resimlerine son dakika yorum yaptı. 11 yıl evli kalmanın akabinde ani boşanma kararı alan İbrahim Kuyluay Demet Şener evliliği altında yatan sır perdesi aralanmış ve ünlü mankrn uğruna mesleğini bıraktığı eşi Kutluay tarafından aldatılmıştı. İddialara göre Kutluay'ın sevgilisi kendisine bir de birlikte çekildikleri fotoğrafları gönderince mutluluk yarıda kalmıştı.

Ve Demet Şener ayrılık kararı aldığı açıklamasını yapmanın akabinde İbrahm Kutluay'ın sevgilisi kim aramaları merak edenlerce gğndeme çıkmıştı. 

Demet Şener ihanet iddialarını doğruladı ve İbrahim Kutluay'ın sevgilisinin fotoğraflarını ceptelefonuna o 3. şahıs tarafından gönderildiğini ifade etti. Ve akabinde de devam etti '3 gün kustum' 

BANA SALDIRIRDI

Aldatıldığını  İbrahim Kutluay'ın sevgilisinin yolladığı fotoğraflar ve mesajlaşmalarla anlayan  Demet Şener, "İlişkileri 4 yıl önce başlamış. Benim ruhum bile duymamış. Ben aldatsaydım, İbrahim beni  Taksim'in ortasında sallandırırdı." dedi.

İBRAHİM KUTLUAY'IN SEVGİLİSİ KİM?

2005'te Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğünle evlenip 11 yıllık evliliklerini İrem ve Ömer adında iki çocukla taçlandıran Demet Şener ile İbrahim Kutluay boşanıyor. Yıllardır Kutluay'ın kendisini aldattığı yönündeki haberlere kulak tıkayan ünlü manken, sonunda pes etti. .İbrahim Kutluay'la 15 yıldır aşk yaşayan Demet Şener, şu şok açıklamayı yaptı: "Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı herkes biliyor. Boşanma kararını ben aldım. Evliliğimi bitirmemek için çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz..'' demişti.

 

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri