İbrahim Erkal'ın Eşi Filiz Erkal: Hayatımdaki Tek Eksik İbrahim

Yüksek tansiyon ve beyin kanaması nedeniyle vefat eden İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Erkal, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Filiz Erkal, eşinin kaybettikten sonra yaşadıklarını anlattı.

Filiz Erkal: Hayatımdaki Tek Eksik İbrahim

Yüksek tansiyon ve beyin kanaması nedeniyle vefat eden İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Erkal, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Filiz Erkal, eşinin kaybettikten sonra yaşadıklarını anlattı.

Ünlü sanatçı İbrahim Erkal, 2017 yılında evinde yüksek tansiyon sonucu bayılmış halde bulundu. Beyin kanaması geçiren Erkal, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Erkal'ın eşi Filiz Erkal, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.

'ACINLA YAŞAMAYA ALIŞIYORSUN'

Filiz Erkal yaşadıkları zor günleri anlattı. Erkal, 'Acınla yaşamaya alışıyorsun. Allah kimseye yaşatmasın çok erken ve beklenmedikti. Şoku atlatamadım. Acılarında yaşamaya alışıyorsun Allah alıştırıyor. İlk günkü acı yok onun yerini özlem alıyor.' dedi.

'GÜVENLİK ARAYIP HABER VERDİ'

Eşinin normalden daha heyecanlı olduğunu ifade eden Erkal, 'O gün 12 günlük bebeğimin kontrolü vardı İbrahim'le ona götürdük. Hiçbir şey yoktu ama garip bir heyecanı vardı. Akşamda arkadaşlarımız bebek görmeye gelecekti. Ben 'akşam arkadaşlarımız gelecek ne yapacağız' dedim oda 'ben bir dışarıya çıkayım' dedi. Ben de gitme dedim. İlk defa o günde üzerimde inanılmaz bir ağırlık var bebekte sürekli ağlıyor. Ben normalde onu beklerim ama uyuyakalmışım. Sonra gece güvenlik aradı 'İbrahim bey yerde baygın yatıyor' diye.' dedi.

'KIZIM ZOR ATLATTI, CENAZEYE KATILAMADI'

Babalarının vefat ettiğini çocuklara anlatırken çok zorlandığını ifade eden Filiz Erkal, 'Çocuklara anlatmak çok zordu. Kızım zor atlattı cenazeye falan katılamadı. Oğlum katıldı o daha kolay atlattı. Ölmeden 2 gün önce konserinden geldi bana sarıldı ve 'seni beden daha fazla kimse sevemez' dedi. İbrahim için kimse kötü diyemez.

'BENİ HİÇ ÜZMEDİ'

İyi bir eş, iyi bir arkadaş ve kardeş oldu. Beni de hiç üzmedi gönül insanıydı. Şarkılarını yeni yeni dinlemeye başladım. Çok özleyince rüyalarıma giriyor. Son rüyamda gelip sarıldı ve 'ben senin her zaman yanındayım' dedi.' ifadelerini kullandı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz