Türk sinemasının efsane isimlerinden olan ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit, sosyal medya hesabından duygu dolu bir açıklama yaptı. Geride bıraktığımız günlerde tedavi olmak için gittiği Amerika'da ameliyat olan ve yoğun bakımda kaldıktan sonra hastaneden taburcu edilen, Türk sinemasının efsane isimlerinde olan ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit, duygu dolu bir açıklama yaptı.

Akciğer kanseri teşhisi konan ve geride bıraktığımız Mayıs ayında, Amerika'da ameliyat olan Türk sinemasının efsane oyuncusu Hülya Koçyiğit, ameliyattan sonra yaşadığı zor günlerini ardında bırakıyor. Ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit, 49 yıllık hayat arkadaşı olan Selim Soydan'ın verdiği moral desteğiyle hızla iyileşmeye başladı. Kaldığı hastaneden taburcu olan usta oyuncu Hülya Koçyiğit, "Selim, bu zor zamanlarımda hep gözlerimin içine baktı, hep elimi tuttu. Onun nefesini bile hissetmek bana iyi geldi. İnanıyorum ki sevgi de ilaçlar kadar önemli" açıklamasını yaptı.

Hülya Koçyiğit'in eşi Selim Soydan ise, "Hülya'nın elini tuttuğum, onun sıcaklığını hissettiğim an dünyalar benim oluyor. Hülya benim birtanem. Can cana bu hastalığın üstesinden geleceğiz" karşılığını verdi.