Geride bıraktığımız haftalarda akciğerindeki kanserli bölgeyi temizletmek için Amerika'da ameliyat olan, Türk Sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit, dün akşam sularında Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinden havalandıktan kısa süre sonra yüksek gerilim hattına takılarak düşen ve 13 askerimizin şehit olduğu helikopter kazası hakkında sosyal medya hesabı instagram üzerinden başsağlığı mesajı yayımladı.

Bütün Türkiye dün akşam saatlerinde Şırnak'tan gelen 13 şehit haberiyle yasa boğuldu. Helikopter kazası sonucu şehit olan 13 askerimizin üzüntüsünü ifade etmek isteyen ünlü isimlerden biri de, Türk Sinemasının usta oyuncularından olan Hülya Koçyiğit oldu.

"HEPİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN"

Geride bıraktığımız haftalada akciğerindeki kanserli bölgeyi temizletmek için Amerika'da ameliyat olan Türk sinemasının usta sanatçısı Hülya Koçyiğit, yoğun bakımdan sonra normal odaya alındığı yatağından, helikopter sonucu şehit olan 13 kahramanımız için sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı yayımladı.

Usta sanatçı Hülya Koçyiğit, sosyal medya hesabı instagram'dan paylaştığı Türk bayraklı fotoğrafa, "13 kıymetli kahraman evladına Allah'tan rahmet, acılı ailelerine de sabir diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun. Allah vatanını uğruna canını ortaya koyan tüm mehmetçiklerimizi korusun" notunu yayımladı.