Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimler arasında yer alan ünlü şarkıcı ve sunucu Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar'ın Gürkan Topçu ile bir aydır aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. Geride bıraktığımız aylarda yeni restoran şunesi açan Gürkan Topçu ile aşk yaşadığı kulislerde sürekli konuşulan Helin Avşar'ın bu iddialar karşısında ne açıklama yapacağı merak konusu oldu. Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar, geride bıraktığımız sene eski eşi Serhan Boran'dan boşanmıştı.HELİN AVŞAR'IN CESUR PAYLAŞIMINA BİNLERCE BEĞENİ YAĞDI!

Star TV ekranlarında yayınlanan ve geride bıraktığımız haftalarda sezon finali yapan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının ünlü sunucusu Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar'ın sosyal medya hesabından "sıcak" notuyla paylaştığı cesur fotoğrafı binlerce beğeni aldı.

FOTOĞRAFIN ALTINA 'SICAK' NOTUNU DÜŞTÜ

Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimleri arasında yer alan Helin Avşar, gittiği tatilden çektiği mayolu bir fotoğrafını, sosyal medya hesabından "Sıcak" notunu düşerek, takipçileri ile paylaştı.

İşte ünlü şarkıcı Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar'ın merak edilen o paylaşımı: