Hülya Avşar'dan Şoke Eden Acun Ilıcalı İtirafı!

TV8'de daha önceden de yayınlanan ve ünlü isimlerin konuk olduğu "Bir  Hülya Avşar Sohbeti" ekranlara fırtına gibi bir bölümle geri dönmeye hazırlanıyor...

Hülya Avşar'dan Şoke Eden Acun Ilıcalı İtirafı!

TV8'de  Hülya Avşar'ın sunduğu ve daha önceden  Arda Turan gibi yıldız futbolcuların dışında sanat dünyasından ünlü isimlerinin konuk olarak katıldığı "Bir  Hülya Avşar Sohbeti." programı ekranlara geri dönüyor.

Avşar'ın ilk konuğu TV8'in sahibi  Acun Ilıcalı olacak. Konuklarını bundan önceki programlarda fazlasıyla terleten ve kimsenin sormaya cesaret edemeyeceği soruları soran  Hülya Avşar'ın,  Acun Ilıcalı'yı konuk ettiği ilk bölümün fragmanı yayınlanırken son derece çarpıcı diyaloglar dikkat çekti.

"PATRON OLDUĞUNDA SANA GICIK OLMUŞTUM".

Hülya Avşar,  Acun Ilıcalı ile yaptığı sohbette, "Sen benim patronum olduğun zaman sana gıcık oldum" itirafında da bulundu."  Acun Ilıcalı ise "Ben gidip sokakta veya başka bir yerde midye yiyen adamım. Böyle biriyim. Sen bilmezsin. Sen sosyetiksin." cümlesine bozulan  Hülya Avşar ile  Acun Ilıcalı arasında tatlı sert bir sohbet yaşandı.

Hülya Avşar ile  Acun Ilıcalı arasında geçen en dikkat çekici diyaloglardan biri ise Avşar'ın, serveti fazlasıyla merak edilen Ilıcalı'ya "Senin cebinde hiç para görmedim." ben demesi oldu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR