Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı konukları ağırlayan, ünlü şarkıcı Hülya Avşar'ın sunduğu 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının bu haftaki konuğu yıldız futbolcu Arda Turan'dı. Ünlü şarkıcı ve sunucu Hülya Avşar, milli takım uçağında muhabire saldırdıktan sonra kavga eden yıldız futbolcu Arda’yı sahiplendi.

''ASIL ŞİDDETİ ARDA GÖRÜYOR''

Milli Takım uçağında yaşadığı olayla magazin gündeminini uzun süre meşgul eden yıldız futbolcu Arda Turan'a, ünlü sunucu ve şarkıcı Hülya Avşar, sosyal medya hesabı instagram üzerinden yayınladığı mesajla sahip çıktı: "Arda'yı tenkit edenlerin hiçbiri masum değil. Gerçek şiddeti şu an Arda görüyor. Seni seviyorum Arda. Benden sana öneri; önüne bak. Hiçbir başarı cezasız kalmaz."

HÜLYA AVŞAR KİMDİR?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının ünlü sunucusu Hülya Avşar, 1963 yılında Balıkesir'de dünyaya geldi. 1983 yılında oynadığı 'Haram' adlı filmde büyük ün yakalayan ünlü şarkıcı ve sunucu Hülya Avşar, müzik piyasısına çıkardığı albümlerle damga vurdu.