Gittiği mekanda sigara içerken magazin muhabirlerinin objektiflere yakalanan Zehra Çilingiroğlu'nun görüntüleri hakkında, annesi Hülya Avşar, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Star TV ekranlarında yayınlanan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının ünlü sunucusu Hülya Avşar, "Zaten sigaradan nefret ediyorum, bir de benim kızım içiyor, inanamıyorum" tepkisini verdi. Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar'ın kızları Zehra Çilingiroğlu, ailesinin yaptığı uyarıları yine dinlemedi.

Dostlarıyla eğlenmeye çıkan Zehra Çilingiroğlu, önceki gün arka arkaya sigara içerken magazin muhabirlerinin objektiflerine takıldı. Cengiz Semercioğlu'na konuşan ünlü sunucu ve şarkıcı Hülya Avşar'dan, kızı Zehra Çilingiroğlu'nun bu fotoğraflarına ilk tepki geldi. Cengiz Semircioğlu, Zehra Çilingiroğlu'nun sigaralı fotoğraflarını gören ünlü sunucu ve şarkıcı Hülya Avşar'ın ilk tepkisinişu şekilde dile getirdi:

Dün sabah programının çekimi vardı… Ekibi gazeteleri saklıyordu ünlü sunucu Hülya Avşar'dan, yayın öncesi morali bozulmasın diye…Ama hemen öğrendi tabii, kızı Zehra'nın gazetelerde yer alan haberlerini… Ben de bunu sordum ünlü sanatçı Hülya Avşar'a.

'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının ünlü sunucusu Hülya Avşar, ''Zaten sigaradan nefret ediyorum, bir de benim kızım içiyor, inanamıyorum! En sevmediğim, en üzüldüğüm konu bu'' açıklamasını yaptı.