Ünlü sunucu ve şarkıcı Hülya Avşar hakkında ortaya flaş bir iddia atıldı.Star TV ekranlarında yayınlanan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının ünlü sunucusu Hülya Avşar ve Kaya Çilingioğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, geride bıraktığımız hafta sigara içerken magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalanmıştı. Yazar Özay Şendir, ünlü sunucu Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu hakkında tuzağa düşürüldüğünü ifade etti.

Yazar Özay Şendir'in ünlü sunucu Hülya Avşar hakkında yazdığı o yazı:

Geride bıraktığımız hafta gazetelerde Avşar kızı Zehra Çilingiroğlu’nun bir mekanda sigara içerken çekilmiş fotoğrafları basıldı. Daha önce de yazmıştım, bu genç kızın attığı her adımı, yaptığı her şeyi haber yapmaya hakkımız yok; o değil, anne ve babası ünlü diye...

Her gün okul üniformasıyla, okul yolunda sigara içen, 15-16 yaşında bir sürü çocuk görüyorum. O çocuklar ya da Zehra’nın anne-babası ünlü olmayan yaşıtları haber olmuyor ama Zehra neredeyse yarım sayfa haber oluyor. İşin kötüsü, anne Hülya Avşar, kızı Zehra’nın sigara içerken çekilen fotoğraflarını soran yazar Cengiz Semercioğlu’na cevap vermiş, çok üzüldüğünü anlatmış. Tuzağa düşmüş Avşar. Keşke üzüntüsünü anlatmak yerine “Sigara işini biz Zehra ile konuşuruz ama siz neden kızımın attığı her adımı takip ediyorsunuz, ne hakkınız var onu gittiği her yerde izlemeye” diye sorması gerekirdi.