Zengin iş adamı Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli, ortaya büyük bir ses getirecek iddia attı. Sosyetik iş adamı Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli, Ağaoğlu'nun uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Duygu Su Gülpınar için, 'Cinsel içerikli filmlerde oynadı' diye ortaya bir iddia attı. Genç kız Hazal Mesudiyeli, Erol Köse'nin de kendisine ilişki kurmak için mesajlar attığını öne sürerken yapımcı Erol Köse, iş adamı Ali Ağaoğlu ile birlikte fotoğraf yayınlayınca eski sevgili Hazal Mesudiyeli, delirdi.

''CİNSEL İÇERİKLİ FİLMLERDE OYNADI''

Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli, Sacit Aslan'a attığı mesajları sosyal medya hesabından paylaştı. Genç kız Hazal Mesudiyeli mesajlarda, eski sevgilisi Ali Ağaoğlu'nun uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Duygu Su Gülpınar'ın cinsel içerikli filmlerde oynadığını öne sürdü.

İşte genç kız Hazal Mesudiyeli'nin o mesajları:

ALİ AĞAOĞLU KİMDİR?

Magazin dünyasında adını sıklıkla duyduğumuz zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, 1954 yılında Trabzon'a bağlı olan Of ilçesinde dünyaya geldi. Babasının geçirdiği rahatsızlık sonucunda liseyi yarıda bırakan ve aile işlerinin başına geçen zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, 1977 yılında Ağaoğlu Şirketler Grubunu kurdu. Zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, 1981 yılından itibaren toplu konut inşa etmeye başladı. My World, My Office, My Towerland gibi projeleri ile Ataşehir, Ayazma ve Çekmeköy bölgelerinde başarılı projelere imza atan zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, Türkiye'nin 8., dünyanın ise 527. en zengin iş adamıdır.