Hazal Kaya'nın Ev İsyanı: Maddi Manevi Yıprandım!

Kısa süre önce kendi gibi oyuncu eşi Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya isyan etti. Kiralık olarak tuttuğu evin küf sorunu olduğunu söyleyen Kaya, ev sahibiyle anlaşamayınca olay mahkemeye taşındı. Genç oyuncu ev sahibinin mal varlığına haciz koydurup tazminat davası açtı.

Hazal Kaya'nın Ev İsyanı: Maddi Manevi Yıprandım!

Hazal Kaya'nın Ev İsyanı: Maddi Manevi Yıprandım!

Oyuncu Ali Atay ile geçtiğimiz günlerde evlenen Hazal Kaya'nın başı, kiraladığı ev sahibi ile derde girdi. Ev küf koktuğu için kontratı yırtan güzel oyuncu, gerekçelerini ise dava dilekçesine döktü. Şubat ayında kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile dünyaevine giren Hazal Kaya, bir yıllık tutarını peşin vererek kiraladığı daire küf kokunca, kontratı iptal etti.

MAL VARLIĞINA HACİZ KOYDURDU

Ev sahibi Doç. Dr. Başaran Ruhet Genç'ten parasını geri isteyen Kaya, Genç ile uzlaşamadı. Bunun üzerine önce ev sahibinin mal varlığına haciz koyduran Hazal Kaya, ardından da tazminat davası açtı.

DİKKAT ÇEKEN DETAY


Dava dilekçesinde ise dikkat çeken bir yer aldı.Hazal Kaya'nın avukatı dilekçede, "Anne olmaya çalışan ve bu sebeple hayatından stres doğurabilecek tüm olumsuz koşulları çıkartan genç bir kadının yaşadığı olumsuz durumlar, evliliğin keyfini süremeden, en mutlu olması gereken günlerde kendisini ve ailesini maddi manevi yıpratmıştır." dedi.

 Son Dakika Magazin Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz